نمونه قالب پست و استوری اینستاگرام

نمونه قالب پست و استوری اینـسـتاگـرام

به دنبال ایجاد یک پیج اینستاگرام جذاب برای کسب و کار خود هستید؟

ما با ارائه خدمات طراحی پیج اینستاگرام، 9 پست، 9 استوری، و 9 هایلایت منحصر به فرد، به شما کمک می‌کنیم تا حضوری جذاب و حرفه‌ای در این شبکه اجتماعی داشته باشید. از طریق فرم سفارش، می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و هویت بصری برند خود را بهبود ببخشید.

قالب پست و استوری اینستاگرام

طراحی قالب پست و استوری اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که اولین چیزیست که کاربران در ارتباط با حساب شما مشاهده می‌کنند و این موضوع تاثیر زیادی بر اولین انطباق آن ها با شما دارد. داشتن صفحه ای جذاب و خلاقانه در فضای مجازی باعث جلب توجه بیشتر کاربران می‌شود، تعاملات و اشتراک گذاری ها را افزایش می‌دهد و به شما کمک می‌کند که طرفداران حساب خود را افزایش دهید و صفحه ای پویا در اینستاگرام داشته باشید.

طراحی قالبی متناسب با محتوا و نیاز شما و سپس استفاده چندین باره از آن باعث بالا رفتن سرعت شما و پایین آمدن هزینه های اضافی خواهد شد. شما با داشتن پست ها و استوری هایی که به صورت تخصصی و حرفه ای طراحی شده اند، توجه کاربران بیشتری را در فضای اینستاگرام به حساب خود جلب می‌کنید که در نتیجه افزایش طرفداران شما را به همراه دارد.

جتیتو با طراحی قالب برای پست ها و استوری های اینستاگرام همراه شماست تا بتوانید صفحه اینستاگرام خود را به بهترین صورت بسازید و در فضای مجازی از رقبای خود سبقت بگیرید. افزایش دنبال کننده در فضای مجازی به معنی افزایش مشتری می‌باشد.

فرم درخواست قالب اینستاگرام