نمونه کارهای طراحی لوگو

نمونه کارهای طراحی لوگو

هر برندی دارای یک لوگوی منحصر به فرد است.

آیا شما نیز به دنبال ایجاد یک هویت یکتا برای کسب و کار خود هستید؟ در قسمت ‘نمونه کارها’، شما می‌توانید به بررسی نمونه‌هایی از کارهای طراحی لوگوی ما بپردازید.
همچنین، شما می‌توانید از طریق فرم سفارش، درخواست طراحی لوگو برای کسب و کار خود را ثبت کنید.

فرم درخواست طراحی لوگو

سطح فعالیت
سبک طراحی لوگو را مشخص کنید.

لوگو اختصاصی

برای شناخته شدن برندتان، داشتن لوگو اختصاصی به شما کمک می‌کند. لوگو اختصاصی مزایای بسیاری دارد؛ برخی از آن‌ها عبارتند از:

  • شناخت برند: داشتن لوگو اختصاصی به شناسایی برند شما کمک می‌کندو وجه تمایز برند شما با سایر رقبا می‌شود.
  • ارتباط بیشتر با مشتریان: لوگو شناخته شده، باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان به کسب و کار شما می‌شود و باعث ارتباط بیشتر مشتری با برند شما می‌شود.
  • حرفه ای بودن: وجود یک لوگو اختصاصی جذاب نشانگر این است که شما در کسب و کار خود جدیت دارید و برای جلب مشتریان تلاش می‌کنید.
  • قدرت بر روی بازار: یک لوگو قوی، تاثیر مثبتی را بر روی بازار و مشتریان شما می‌گذارد.
  • حفظ تمایز: در بازار پر از رقیب امروز، داشتن یک لوگو اختصاصی به کسب و کار شما کمک می‌کند تا علاوه بر تمایز یافتن از رقبا، از آنها برتر به نظر بیایید.
  • تاثیرگذاری بر انطباق: داشتن لوگو اختصاصی می‌تواند باعث ایجاد انطباق در ذهن مشتری شود و مشتری را به خرید محصولات یا خدمات شما سوق می‌دهد.

اما باید توجه داشته باشید تمام مزیت های ذکر شده زمانی تحقق می‌یابد ونتیجه مطلوبی به همراه دارد که لوگو شما با دقت طراحی شود و با مواردی مانند مخاطبان هدف کسب و کار شما، ارزش ها و اهداف برند شما هماهنگ باشد. جتیتو با طراحی اختصاصی لوگو برندتان، شما را در این مسیر همراهی می‌کند.